Media Społecznościowe
Zabytkowa Kamienica "Niemczówka"

tel. +48 41 315 18 29

e-mail: zwiedzanie@niemczowka.pl

ul. Małogoska 7

26-060 Chęciny

W budynku "Niemczówki" znajduje się Centrum Informacji Turystycznej, gdzie można zaczerpnąć informacji dotyczących miasteczka i gminy Chęciny jak i Regionu Świętokrzyskiego!

www.cit.checiny.pl

Centrum Informacji Turystycznej Chęciny

Dla miłośników porannych podróży! Dla rodzin z dziećmi, dla zakochanych, seniorów, grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych! Zwiedzanie na śniadanie to oferta dla wszystkich chcących o poranku w otoczeniu wspaniałej panoramy Gór Świętokrzyskich i monumentalnych ruin zamku chęcińskiego zjeść smaczne śniadanie!

 

Zapraszamy na tereny zielone warowni z kocykiem i koszykiem pyszności z naszych lokalnych restauracji i punktów gastronomicznych! Dodatkowo zapraszamy ze śniadaniem na dziedziniec zabytkowej "Niemczówki"! Poniżej znajdziecie mapkę z terenami piknikowymi oraz lokalizacją miejsc, gdzie można zakupić zamkowy pakiet śniadaniowy.

Zwiedzanie na śniadanie odbywa się codziennie w sezonie letnim w godzinach od 8:30 do 12:00 (każdy punkt gastronomiczny posiada indywidualne godziny wydawania "zamkowych pakietów śniadaniowych").

 

Godziny otwarcia zamku: codziennie od 9:00 do 19:00.

Godziny otwarcia "Niemczówki": codziennie od 9:00 do 18:00.

 

Smaczne wrażenia gwarantowane!

 

 

ZWIEDZANIE NA ŚNIADANIE TYLKO NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W CHĘCINACH!

23 lipca 2020